- Doprava zadarmo od 59 € Doručenie 1–2 pracovných dní
- Tovar môžete do 100 dní vrátiť Nákup bez rizika, za našimi produktmi si stojíme
- Autorizovaný predajca 100% originálny tovar priamo od výrobcu
Under Armour Performance 3.0 pánske polo, tmavosivé
master-1377374-012
Určenie: pánske
Veľkosť oblečenia: XS
Objednajte do 12:00 a odošleme ešte dnes. Doručenie zvyčajne ut 3. 11. 2026 – st 4. 11. 2026.
- Doprava zadarmo od 59 €
- Bezpečná platba: Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Popis
Under Armour Performance 3.0 pánske polo, tmavosivé
Vylepšili sme jedno z najpredávanejších golfových polo tričiek na svete a urobili ho ešte lepším. Pánske polo Under Armour Performance 3.0 je vyrobené z hladkej, textúrovanej syntetickej tkaniny, ktorá je mäkká na dotyk, voľne sa pohybuje pri každom švihu a udržuje vás v chlade a sústredených od prvého odpaliska až po posledný green. Jeho voľný, plnší strih a konštrukcia 4-Way Stretch poskytujú neobmedzený pohyb v každom smere, zatiaľ čo technológia odvádzania vlhkosti a ochrana proti slnku UPF 40 zaisťujú, že zostanete v pohodlí za každých podmienok. Rafinovaná farba pitch gray a moderná nízko profilová léga robia toto polo rovnako vhodným na ihrisko aj mimo neho.
Kľúčové vlastnosti
- Textúrovaná tkanina odolná proti žmolkovaniu: Mäkký povrch bez zádrhov, ktorý vyzerá ako nový po každom praní.
- 4-Way Stretch: Tkanina, ktorá sa s vami pohybuje v každom smere pre plný, neobmedzený rozsah pohybu.
- Odvádzanie vlhkosti a rýchle schnutie: Odvádza pot od pokožky a rýchlo schne, aby vás udržalo v chlade.
- Ochrana proti slnku UPF 40: Chráni vašu pokožku pred škodlivými UV lúčmi počas dlhých kôl na slnku.
- Technológia Anti-Odor: Zabraňuje rastu mikróbov spôsobujúcich zápach, takže zostanete svieži po celý deň.
- Plochý pletený rebrovaný golier: Klasický, štruktúrovaný golier, ktorý si zachováva svoj tvar a vyzerá elegantne kolo za kolom.
- Aktualizovaná nízko profilová gombíková léga: Léga s dvoma gombíkmi s plochými, modernými gombíkmi pre čistý, súčasný vzhľad.
- Voľný plnší strih: Veľkorysý strih poskytuje úplné pohodlie a priestor na švih bez obmedzenia.
- Recyklovaný obsah: Hlavná tkanina obsahuje minimálne 90 % recyklovaného polyesteru, čo znižuje dopad na životné prostredie.
Technológie podrobne
Konštrukcia 4-Way Stretch
Tkanina Performance 3.0 je navrhnutá tak, aby sa naťahovala vo všetkých štyroch smeroch – dopredu, dozadu, doľava a doprava – takže sa nikdy neťahá, neviaže ani neobmedzuje váš pohyb počas náprahu alebo dokončenia švihu. V kombinácii s voľným, plnším strihom sa táto strečová technológia prispôsobuje vášmu telu pri pohybe, namiesto toho, aby s ním bojovala. Výsledkom je polo, ktoré sa viac podobá na výkonnú vrstvu než na tradičné golfové oblečenie, čo vám umožňuje sústrediť sa výlučne na svoju hru, a nie na oblečenie.
UA HeatGear Odvádzanie vlhkosti a rýchle schnutie
Technológia odvádzania vlhkosti Under Armour aktívne odvádza pot od pokožky a transportuje ho na vonkajší povrch tkaniny, kde sa rýchlo odparuje. To znamená, že zostanete v suchu, chlade a pohodlí aj počas teplých kôl alebo intenzívnych tréningov. Nízka hmotnosť tkaniny prispieva k rýchlemu schnutiu, takže vás nikdy nezaťaží materiál nasiaknutý potom uprostred kola.
Ochrana proti slnku UPF 40
Trávenie hodín na ihrisku znamená dlhodobé vystavenie ultrafialovému žiareniu slnka. Polo Performance 3.0 má hodnotenie UPF 40, čo znamená, že tkanina blokuje významnú časť škodlivých UV lúčov predtým, ako sa dostanú k vašej pokožke. Táto vstavaná ochrana funguje po celú dobu životnosti odevu bez potreby sprejov alebo ďalších vrstiev, čo vám dáva o jednu vec menej, na ktorú musíte myslieť pri príprave na kolo.
Technológia Anti-Odor a Anti-Pill
Technológia proti zápachu UA inhibuje rast mikróbov spôsobujúcich zápach v tkanine, čím udržuje polo svieže aj počas dlhých, aktívnych dní na ihrisku. Textúrovaný povrch odolný proti zatrhnutiu a žmolkovaniu odoláva žmolkovaniu a zatrhávaniu, čím si polo zachováva svoj elegantný vzhľad a povrch bez zádrhov po opakovanom nosení a praní. Spoločne tieto technológie zaisťujú, že polo vyzerá a funguje rovnako dobre pri dvadsiatom kole ako pri prvom.
Moderný dizajn a aktualizovaná léga
Performance 3.0 má aktualizovanú légu s dvoma gombíkmi s nízkoprofilovými gombíkmi pre elegantnú, modernú estetiku, ktorá posúva polo za čisto funkčné športové oblečenie. Plochý pletený rebrovaný golier dodáva štruktúru a eleganciu bez obetovania pohodlia, zostáva ostrý a dobre tvarovaný po celý deň. Čistá farba pitch gray je dostatočne univerzálna na to, aby sa dala kombinovať so širokou škálou nohavíc a šortiek, vďaka čomu je toto polo rovnako vhodné do klubovne, kancelárie alebo na bežné každodenné nosenie.
Obsah recyklovaného polyesteru
Hlavná tkanina polo Performance 3.0 obsahuje minimálne 90 % recyklovaného polyesteru (okrem lemov a ozdôb), čo odráža záväzok spoločnosti Under Armour k udržateľnejším výrobným postupom. Recyklovaný polyester poskytuje rovnaké vysokovýkonné vlastnosti – elasticitu, riadenie vlhkosti a odolnosť – ako panenský polyester, pričom znižuje závislosť na nových surovinách. To robí z Performance 3.0 zodpovednú voľbu pre golfistov, ktorým záleží na ich hre aj na životnom prostredí.
Špecifikácie
| Číslo štýlu | 1377374 |
|---|---|
| Farba | Pitch Gray / Black |
| Zloženie | 93 % Polyester, 7 % Elastan |
| Recyklovaný obsah | Hlavná časť: min. 90 % recyklovaný polyester |
| Strih | Voľný – plnší strih pre úplné pohodlie |
| Ochrana proti slnku | UPF 40 |
| Pružnosť | 4-Way Stretch |
| Golier | Plochý pletený rebrovaný golier |
| Zapínanie | 2-gombíková nízko profilová léga |
| Starostlivosť | Prať v práčke za studena s podobnými farbami; sušiť v sušičke na nízkej teplote; nežehliť; nečistiť chemicky; nepoužívať aviváž |
| Dostupné veľkosti | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL |
| Pohlavie | Pánske |
Sprievodca veľkosťami
| Veľkosť | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hrudník (cm) | 76–81 | 86–92 | 96–102 | 106–112 | 116–122 | 127–132 | 137–142 | 147–153 |
| Pás (cm) | 67–70 | 72–76 | 80–85 | 89–94 | 99–104 | 109–116 | 121–127 | 132–138 |
| Boky (cm) | 81–84 | 86–90 | 94–98 | 102–107 | 112–117 | 122–127 | 132–137 | 138–150 |
Hodnoty v sprievodcovi veľkosťami sú len orientačné. Zdroj: underarmour.com.
Garancia najlepšej ceny
Každý deň porovnávame ceny s relevantnou konkurenciou, aby ste u nás nakúpili vždy výhodne.
Under Armour Performance 3.0 pánske polo, tmavosivé
Naposledy aktualizované: —
Našli ste lepšiu cenu?
Našli ste u relevantnej konkurencie rovnaký produkt skladom lacnejšie? Napíšte nám — ak to pôjde, cenu vyrovnáme. Viac
Cenu sme okamžite vyrovnali!
Ponuku sme overili. Vaša zvýhodnená cena platí nasledujúcich {hours} hodín.
Potvrdenie sme odoslali na {email}.
Žiadosť prijatá na kontrolu
Ponuku posúdi náš tím a ozve sa vám spravidla do 24 hodín v pracovné dni na {email}.
Číslo žiadosti
Medzitým môžete produkt pridať do košíka za aktuálnu cenu.
Naša cena je rovnaká alebo lepšia
Uvedená cena nie je nižšia ako naša aktuálna cena — nakupujete teda už teraz výhodne.
Rezervácia na predajni
Tovar vám pripravíme na predajni. Potvrdenie objednávky príde e-mailom, zaplatíte až na mieste — v hotovosti alebo kartou.
Under Armour Performance 3.0 pánske polo, tmavosivé
Predajňa v Třinci Oldřichovice 934, 73961 Třinec (Česko)
Spýtajte sa nás
Na Vašu otázku odpovieme najneskôr nasledujúci pracovný deň.
Under Armour Performance 3.0 pánske polo, tmavosivé


































































